Bylinné čaje a směsi

 

Nejprodávanější bylinkové čaje:

1. Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek /6/
2. Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj /142/
3. Čaj na rozpouštění žlučových kamenů /62/
4. Čaj na čištění krve /29/
5. Čaj na tlusté střevo 2 - ulcerózní kolitida /128/
6. Čaj na hubnutí /33/
7. Čaj na zastavení bělotoku u žen /70/
8. Čaj na povzbuzení sexuality /77/
9. Detoxikační čaj při různých nemocech /42/
10. Lahodný vitaminový bylinkový čaj /31/
11. Čaj na rozpouštění ledvinových a močových kamenů - urologický čaj /20/
12. Čaj na játra /32/
13. Močopudná směs proti vodnatelnosti /35/
14. Čaj na žaludeční nervozitu /39/
15. Čaj na spaní - proti nespavosti /7/
16. Čaj na posílení imunity /133/
17. Čaj na průdušky - proti dušnosti /80/
18. Čaj proti chronické zácpě /24/
19. Univerzální lahůdkový bylinkový čaj /12/
20. Čaj na normální funkci sliznic úst a krku /89/

 


 

VŠECHNY PRODUKTY JSOU SKLADEM.

 • Čaj na uvolnění napětí

   Čaj na uvolnění napětí

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na uvolnění napětí. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální činnost nervové soustavy, na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, na spánek, na relaxaci - spánek. Bylinkový čaj s nahořklou chutí a proni­kavou vůní. Ulevuje naší mysli povzbuzením organismu.

   

  86 Kč
 • Čaj na posílení očí

   Čaj na posílení očí

  50 g / 12 sypaných porcí. Čaj na posílení očí. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální stav zraku - antioxidant, na tvorbu kolagenu v oku, na normální stav zraku, jako antioxidant, na normální činnost cévní soustavy, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na vylučování moči - detoxikaci. Silný do hněda zbarvený bylinný čaj pomáhá uvolnit oči po celodenní námaze u monitoru počítače.

   

  121 Kč
 • Čaj na podporu pocení - při virovém onemocnění

   Čaj na podporu pocení - při virovém onemocnění

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na podporu pocení - při virovém onemocnění. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální funkci dýchacího systému, na vykašlávání, na normální činnost hltanu a dýchacích cest, na normální stav slizničních buněk, na vylučování vody z těla, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na čištění - vylučování, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav pokožky. Bylinný čaj má zlatavou barvu a příjemnou chuť.

   

  105 Kč
 • Mužský čaj 3

   Mužský čaj 3

  50 g / 20 sypaných porcí. Čaj na prostatu. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální funkci prostaty, na normální funkci dolních močových cest, na normální funkci močové soustavy, na osvěžení těla, pročištění, na zdraví močového měchýře a dolních močových cest, na normální funkci močových cest - ledviny, na vylučování vody z organizmu, na normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, na duševní stav a výkonnost, pozitivní náladu, spánek, imunitu, na přirozenou obranyschopnost. Čaj pomáhá zmírnit problémy se zvětšenou prostatou, při dlouhodobém užívání.

   

  93 Kč
 • Antistresový čaj

   Antistresový čaj

  50 g / 13 sypaných porcí. Antistresový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí jako antioxidant, na kognitivní (myšlení, paměť, úsudek) a duševní zdraví, na hormonální rovnováhu, na duševní rovnováhu, na pozitivní náladu - relaxaci - spánek, na normální činnost nervové soustavy, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na nervový impuls přenos a svalové kontrakce, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na osvěžení těla, na duševní výkon - spánek. Bylinný čaj se silným "trávovým" aroma. Čaj je zlatavé barvy, chuťově nezaměnitelný.

   

  79 Kč
 • Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek

   Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek

  25 g. Vonná směs, která se dává do plátěného pytlíčku vedle polštáře. Její vůně pomůže navodit klidné spaní a sladké sny! Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek má ve složení bylinky, které působí na normální činnost nervové soustavy, má uklidňující účinek, navozuje dobrý spánek, působí na duševní zdraví - relaxaci - stres, na normální trávení - relaxaci.

   

  84 Kč
 • Čaj na spaní

   Čaj na spaní

  50 g / 26 sypaných porcí. Čaj na spaní - proti nespavosti. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které mají relaxační účinek (usínání), působí na normální činnost nervové soustavy, mají uklidňující účinek, působí na dobrý spánek, na relaxaci - spánek, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, potlačují poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu (organické sloučeniny, nacházejí uplatnění v léčbě depresivních stavů), působí na psychický stav, náladu, na emoční rovnováhu, na normální činnost nervové soustavy. Bylinný čaj výrazné chuti i vůně. Barva čaje jde do hnědé, chuť je příjemně nahořklá.

   

  93 Kč
 • Čaj na normální hladinu cukru v krvi

   Čaj na normální hladinu cukru v krvi

  50 g / 18 porcí. Čaj na normální hladinu cukru v krvi. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na metabolismus cukrů, na normální hladinu glukózy v krvi, na normální činnost kapilárních cév a žíl - antioxidant, na trávení - na hladina cukru v krvi, působí protizánětlivě, na osvěžení těla a Vitalitu - energii, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, normální činnost ledvin - vylučování a normální hladinu cholesterolu v krvi. Bylinný čaj neutrální hladké chuti.

   

  101 Kč
 • Dětský čaj

   Dětský čaj

  50 g / 15 porcí. Dětský čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na vylučování vody z organizmu,na osvěžení těla; na vitalitu - energii, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, obsahuje minerály, železo, působí na normální stav pokožky, na sekreci hlenu, na vylučování moči - detoxikaci, na normální funkci dýchacího systému, na imunitní systém - antioxidant, na normální činnost hltanu/krku, mají antibakteriální aktivitu, na relaxaci - dobrou náladu. Chutný zeleně hnědý bylinný čaj. Aroma jde od sena.

   

  89 Kč
 • Čaj na cévy (tepny, žíly)

   Čaj na cévy (tepny, žíly)

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na cévy (tepny, žíly) + dva stroužky česneku denně vám pomůžou proti kornatění tepen. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí antibakteriálně, jako antioxidant, působí na přirozenou obranyschopnost, odolnost, na imunitu, na normální funkci oběhové soustavy, na normální činnost cévní soustavy, na metabolismus tuků, cholesterol v krvi.

   

  66 Kč
 • Univerzální lahůdkový bylinkový čaj

   Univerzální lahůdkový bylinkový čaj

  50 g / 20 sypaných porcí. Univerzální lahůdkový bylinkový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na normální stav pokožky, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na tvorbu kolagenu v oku, na trávení & vylučování, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na normální stav pokožky, hojení ran, na normální činnost cévní soustavy, na normální stav kloubů a vaziva, na metabolismus cukrů, na normální činnost kapilárních cév a žil - antioxidant, na normální stav vlasů a nehtů, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, na normální trávení, na vylučování vody z organizmu. Bylinný čaj, který dělá čest svému jménu. Čaj lahodné chuti i vůně. Poslouží i proti jarní únavě...

   

  75 Kč
 • Čaj na močové cesty - urologický čaj

   Čaj na močové cesty - urologický čaj

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na močové cesty - urologický čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí jako antioxidant, na normální funkci močových cest - ledviny, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na imunitní systém, na zdraví močového měchýře a dolních močových cest. Výtečný čaj pro pravidelné pití. Chuťově příjemný ve vůni je cítit jemně heřmánek.

   

  77 Kč
 • Dětský čaj - projímavý

   Dětský čaj - projímavý

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na zácpu. Má lahodnou chuť. Čaj působí mírně a v malých dávkách můžeme nálev podávat i dětem.

   

  106 Kč
 • Urologický čaj

   Urologický čaj

  50 g / 13 sypaných porcí. Urologický čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální funkci močové soustavy, na osvěžení těla, na ředění, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, na zdraví močového měchýře a dolních močových cest, na normální činnost ledvin - detoxikaci - vylučování vody z organizmu.

   

  73 Kč
 • Čaj na zmírnění příznaků menopauzy

   Čaj na zmírnění příznaků menopauzy

  50 g / 25 sypaných porcí. Čaj na zmírnění příznaků menopauzy. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které pomohou zmírnit obtíže v období "přechodu". Působí na menopauzální komfort, mají uklidňující účinek, působí na metabolismus tuků - cholesterol v krvi (kontrola tělesné hmotnosti), poskytnou úlevu při premenstruační syndromu, menopauze, působí na osvěžení těla, na normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, na normální činnost nervové soustavy, na normální činnost cévní soustavy ( těžké nohy), na normální funkci dýchacího systému, na hladinu lipidů v krvi - metabolismus lipidů, na imunitní systém - antioxidant, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na normální funkci močové soustavy (ledviny), na přirozenou obranyschopnost -odolnost.

   

  74 Kč
 • Čaj na ledviny

   Čaj na ledviny

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na ledviny. Při problémech s ledvinami je dobré zaměřit pozornost i na játra. Při poškození jater zvyšují ledviny svůj výkon, protože detoxikace těla musí být zachována, jinak by bylo zahlceno škodlivými zplodinami. Vztah platí i opačně. Kromě toho jsou tyto dva orgány základními pilíři detoxikace organismu. Nedostatečná funkce ledvin se projevuje navenek strachem a snížením ostrosti sluchu. Úzký vztah existuje také mezi ledvinami a různými částmi těla, ovlivňuje kvalitu vlasů, zubů, kostí a činnost lymfatického systému. Otoky kolem očí souvisí se špatnou funkcí ledvin.

   

  71 Kč
 • Projímavý čaj

   Projímavý čaj

  50 g / 13 sypaných porcí. Projímavý čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální funkci střevního traktu, na normální funkci jater a žlučníku, na normální trávení - trávicí trakt, na chuť k jídlu, trávení & vylučování, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém - antioxidant, na čištění - vylučování, na vylučování vody z organizmu.

   

  69 Kč
 • Čaj na normální stav chrupavek a kloubů

   Čaj na normální stav chrupavek a kloubů

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na normální stav chrupavek a kloubů. Čajová směs má ve složení bylinky, které působí jako antioxidant, čistí, působí protizánětlivě, mají přirozenou obranyschopnost, působí na imunitní systém, normální stav kloubů a chrupavek. Kopřiva obsahuje minerály, železo.

   

  67 Kč
 • Ženský čaj - bolestivé a nepravidelné měsíčky

   Ženský čaj - bolestivé a nepravidelné měsíčky

  50 g / 27 sypaných porcí. Ženský čaj - bolestivé a nepravidelné měsíčky. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na (Před) menstruační komfort, na osvěžení těla, dochází k úlevě při premenstruačním syndromu.

   

  79 Kč
 • Čaj na čištění krve

   Čaj na čištění krve

  50 g / 12 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na čištění krve. Máte problémy s akné? Vyčistěte se! Krása jde zevnitř. Pod pojmem pročištění krve rozumíme proceduru, sloužící k celkovému posílení a osvěžení organismu. Vhodným obdobím pro absolvování této procedury je nesporně jaro. K tomuto účelu slouží čajová směs, kterou lze doporučit vždy a pít po celý rok.

   

  80 Kč
 • Lahodný vitaminový bylinkový čaj

   Lahodný vitaminový bylinkový čaj

  50 g / 11 sypaných porcí. Lahodný vitaminový bylinkový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální trávení - střevní tranzit, proti nadýmání, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na tvorbu kolagenu v oku, na trávení & vylučování, na normální činnost kardiovaskulárního systému - oběh, na normální činnost cévní soustavy - těžké nohy, na normální stav kloubů a vaziva, na metabolismus cukrů, na normální činnost kapilárních cév a žil - antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na normální stav vlasů a nehtů, na hladinu cukru v krvi, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, na normální stav dělohy.

   

  70 Kč
 • Čaj na vaječníky

   Čaj na vaječníky

  50 g / 27 sypaných porcí. Čaj na vaječníky. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí jako antioxidant, na zdraví žen, (před) menstruační komfort, má antiseptické (protibakteriální) účinky, působí na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na duševní rovnováhu - menstruační cyklus, na osvěžení těla.

   

  120 Kč
 • Čaj na játra

   Čaj na játra

  50 g / 13 sypaných porcí. Bylinkový čaj na různé obtíže s játry. Při problémech s játry je rovněž dobré zaměřit se na ledviny. Při poškození jater zvyšují ledviny svůj výkon, protože detoxikace těla musí být zachována, jinak by bylo zahlceno škodlivými zplodinami. Vztah platí i opačně. Poškození jater se může projevovat hněvem, zlostí, sníženou funkcí očí.

   

  81 Kč
 • Čaj na hubnutí

   Čaj na hubnutí

  50 g /16 sypaných porcí. Bylinný čaj na hubnutí - účinek je pomalejší, ale zřetelně a hlavně trvalejší než všechny "zázračné" diety a drahé tablety.

   

  78 Kč
 • Čaj na slinivku

   Čaj na slinivku

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na slinivku. Bylinná čajová směs je složená z bylin, která posiluje činnost slinivky. Působí protizánětlivě, jako antioxidant, antiseptická aktivita (antibakteriální látky jsou antiseptika, mají prokázán účinek proti bakteriím), působí na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na normální hladinu glukózy v krvi, na normální trávení, na hormonální rovnováhu.

   

  113 Kč
 • Močopudná směs proti vodnatelnosti

   Močopudná směs proti vodnatelnosti

  50 g / 21 sypaných porcí. Močopudná směs proti vodnatelnosti. Bylinná čajová směs proti vodnatelnosti je složená z bylinek, které působí na zdraví močového měchýře a dolních močových cest, na normální funkci močových cest a ledvin, na normální funkci močové soustavy - vylučování, na ředění, vylučování, vylučování a elektrolytovou rovnováhu, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, působí jako antioxidant.

   

  64 Kč
 • Čaj na posílení nervové soustavy

   Čaj na posílení nervové soustavy

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na posílení nervové soustavy. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, která působí na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu ( antidepresivum), na psychický stav (náladu), na emoční rovnováhu, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální činnost cévní soustavy, na spánek (Relaxaci) - spánek, jako antioxidant, na osvěžení těla, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální funkci oběhové soustavy.

   

  71 Kč
 • Čaj na pozitivní náladu

   Čaj na pozitivní náladu

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na pozitivní náladu. Samostatné balení bez kozlíkových kapek - pro případ, kdy vám kozlíkové kapky zůstaly a potřebujete objednat pouze čajovou směs. Kompletní balení - je potřeba objednat produkt č. 53 - Čaj na pozitivní náladu - kozlíkové kapky.

   

  65 Kč
 • Čaj na žaludeční nervozitu

   Čaj na žaludeční nervozitu

  50 g / 13 sypaných porcí. Čaj na žaludeční nervozitu. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na gastrointestinální trakt (soustava orgánů, které se podílejí na příjmu, zpracování a vylučování potravy), na normální činnost trávicí soustavy a střev, na normální funkci žaludku (pH rovnováha), na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, na normální trávení a činnost jater, pročištění, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, odolnost.

   

  79 Kč
 • Čaj na uvolnění svalů

   Čaj na uvolnění svalů

  50 g / 22 sypaných porcí. Čaj na uvolnění svalů. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální stav kloubů a svalů, na osvěžení těla, na normální činnost cévní soustavy, na normální činnost cévní soustavy, na těžké nohy, na imunitní systém - antioxidant, na zklidnění - relaxaci - spánek, na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na normální funkci oběhové soustavy. Čaj se užívá společně s arnikovou a kozlíkovou tinkturou.

   

  65 Kč
 • Detoxikační čaj při různých nemocech

   Detoxikační čaj při různých nemocech

  50 g / 20 sypaných porcí. Bylinná čajová směs - čístící, detoxikační čaj při různých nemocech - antioxidant. Tato bylinná směs lahodí oku a je i chuťově lahodná.

   

  69 Kč
 • Čaj na ředění krve

   Čaj na ředění krve

  50 g / 14 sypaných porcí. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na normální činnost cévní soustavy, na těžké nohy, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na osvěžení těla, vitalitu, energii, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, obsahuje minerály, železo, působí na normální hladinu cholesterolu v krvi, na hladinu lipidů (mají ochrannou funkci na úrovni celého organizmu - tvoří obal některých orgánů a podkožní tuk izoluje proti teplotním výkyvům), na hladina lipidů v krvi - metabolismus lipidů, na detoxikaci - vylučování, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, na pročištění krve, na normální hladinu glukózy v krvi. Správné složení krve ovlivňuje nejen naše tělesné zdraví, ale má vliv i na náš duchovní vývoj.

   

  79 Kč
 • Čaj na uvolnění svalů s arnikovou tinkturou + kozlíkové kapky

   Čaj na uvolnění svalů s arnikovou tinkturou + kozlíkové kapky

  50 g / 22 sypaných porcí. Čaj na uvolnění svalů + arniková tinktura + kozlíkové kapky. Čaj na uvolnění svalů. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální stav kloubů a svalů, na osvěžení těla, na normální činnost cévní soustavy, na těžké nohy, na imunitní systém - antioxidant, na zklidnění - relaxaci - spánek, na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na normální funkci oběhové soustavy.

   

  328 Kč
 • Čaj na pozitivní náladu + kozlíkové kapky

   Čaj na pozitivní náladu + kozlíkové kapky

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na pozitivní náladu + kozlíkové kapky.

   

  178 Kč
 • Čaj na podporu otěhotnění + tinktura ze jmelí

   Čaj na podporu otěhotnění + tinktura ze jmelí

  50 g / 19 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na podporu ženské plodnosti. Bylinná směs + tinktura ze jmelí.

   

  176 Kč
 • Čaj na podporu otěhotnění

   Čaj na podporu otěhotnění

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na podporu otěhotnění. Bylinná čajová směs na podporu ženské plodnosti.

   

  63 Kč
 • Čaj na pročištění kloubů

   Čaj na pročištění kloubů

  50 g / 13 sypaných porcí. Čaj na pročištění kloubů. Čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, protizánětlivě, na normální stav kloubů, na normální činnost oběhové soustavy - pročištění, na normální funkci močového měchýře, na dolní močové cesty a ledviny, na normální činnost ledvin - detoxikaci - vylučování vody z organizmu, na normální činnost jater, působí na normální stav kostí a kloubů, mají přirozenou obranyschopnost, působí na imunitní systém. Doporučuji věnovat také ledvinám zvýšenou pozornost.

   

  70 Kč
 • Odvar na posílení vlasů

   Odvar na posílení vlasů

  50 g / 15 sypaných porcí + 30 g lopuch kořen.

   

  89 Kč
 • Čaj na zkažený žaludek

   Čaj na zkažený žaludek

  50 g / 15 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na zkažený žaludek. Chuť čaje je velmi hořká. Tuto hořkou chuť mají všechny bylinné čaje na problémy se žaludkem.

   

  65 Kč
 • Čaj na žaludek

   Čaj na žaludek

  50 g / 17 sypaných porcí. Výborná bylinná čajová směs na žaludek. Chuť bylinného čaje je velmi hořká.

   

  92 Kč
 • Čaj na slabost zažívacích orgánů

   Čaj na slabost zažívacích orgánů

  50 g / 18 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na slabost zažívacích orgánů. Čaj má hořkou chuť.

   

  76 Kč
 • Čaj na podporu chuti k jídlu

   Čaj na podporu chuti k jídlu

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na podporu chuti k jídlu. Hořká chuť.

   

  74 Kč
 • Čaj na normální činnost oběhové soustavy

   Čaj na normální činnost oběhové soustavy

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na normální činnost oběhové soustavy.

   

  72 Kč
 • Čaj na omezení žaludeční kyseliny

   Čaj na omezení žaludeční kyseliny

  50 g / 19 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na omezení žaludeční kyseliny.

   

  84 Kč
 • Čaj na tlusté střevo

   Čaj na tlusté střevo

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo. Bylinná čajová směs na tlusté střevo je složená z bylinek, které působí na normální trávení a činnost střev, má antibakteriální účinek, projevuje se antiseptická aktivita ( ničí bakterie), působí jako antioxidant, působí na normální trávení a vylučování vody z organizmu, na pročištění krve, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, odolnost, na normální činnost jater, vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na osvěžení těla, potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu ( zmírňuje příznaky mírné až střední deprese a související příznaky jako je úzkost, napětí a zobecněná svalová bolest) , působí na psychický stav, náladu, na emoční rovnováhu.

   

  77 Kč
 • Čaj na žaludek a dvanáctník

   Čaj na žaludek a dvanáctník

  50 g / 12 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na žaludeční a dvanáctníkové vředy bez arnikové tinktury. Samostatná bylinná směs je určena pro ty, kteří mají arnikovou tinkturu a potřebují pouze směs. Jinak doporučuji objednat produkt č. 75 Čaj na žaludeční a dvanáctníkové vředy + arniková tinktura

   

  75 Kč
 • Čaj na žaludek 2

   Čaj na žaludek 2

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na žaludek 2. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální trávení, jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální stav pokožky, hojení ran, na normální funkci jater a střev, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na normální funkci žlučníku, na normální činnost gastrointestinálního traktu - relaxaci, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální trávení, na metabolismus tuků - cholesterol v krvi - kontrolu tělesné hmotnosti, na osvěžení těla.

   

  74 Kč
 • Čaj na žlučník 2

   Čaj na žlučník 2

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na žlučník 2

   

  77 Kč
 • Čaj na normální činnost srdce

   Čaj na normální činnost srdce

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na normální činnost srdce

   

  68 Kč
 • Čaj na uklidnění a posílení srdce

   Čaj na uklidnění a posílení srdce

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na uklidnění a posílení srdce

   

  70 Kč
 • Dětský čaj proti nadýmání

   Dětský čaj proti nadýmání

  50 g / 16 sypaných porcí. Bylinná čajová směs - proti plynatosti - pro děti.

   

  64 Kč
 • Čaj na podporu tvorby mléka

   Čaj na podporu tvorby mléka

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na podporu tvorby mléka

   

  63 Kč
 • Čaj na normální činnost srdce - cévní systém

   Čaj na normální činnost srdce - cévní systém

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na normální činnost srdce - cévní systém. Bylinná čajová směs působí na normální činnost kardiovaskulárního systému - na krevní tlak, na normální činnost srdce - transport kyslíku - na oběh, na normální činnost srdce, na cévní systém, na normální funkci nervové a oběhové soustavy, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém - antioxidant, působí na hladinu lipidů v krvi - metabolismus lipidů, na hormonální rovnováhu, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na osvěžení těla.

   

  69 Kč
 • Čaj proti nadýmání

   Čaj proti nadýmání

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj proti nadýmání. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální činnost trávicí soustavy a střev, na normální trávení, proti nadýmání, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost, na normální trávení - trávicí trakt, na chuť k jídlu, trávení & vylučování, na imunitní systém - antioxidant, na zklidnění - relaxaci - spánek.

   

  65 Kč
 • Antibakteriální bylinná sedací koupel

   Antibakteriální bylinná sedací koupel

  50 g / na 6 koupelí. 24 g / dubová kůra. Antibakteriální bylinná sedací koupel. Bylinná směs je složená z bylinek, které mají antiseptickou aktivitu=ničí bakterie, působí na normální stav pokožky.

   

  79 Kč
 • Čaj na zastavení bělotoku u žen

   Čaj na zastavení bělotoku u žen

  50 g / 23 sypaných porcí + 50 g dub kůra. Bylinná čajová směs na zastavení bělotoku u žen.

   

  94 Kč
 • Čaj na normální činnost střev (stavící) - dětský

   Čaj na normální činnost střev (stavící) - dětský

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na normální činnost střev - dětský

   

  148 Kč
 • Čaj na žlučník

   Čaj na žlučník

  50 g / 14 sypaných porcí + 20 g - ostropestřec mletý. Čaj na žlučník. Bylinná čajová směs na žlučník je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální stav jater a žlučníku, jako antioxidant, na detoxikaci - vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na přirozenou obranyschopnost -odolnost.

   

  87 Kč
 • Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2

   Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2

  50 g / 21 sypaných porcí. Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na osvěžení těla, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém na normální stav kloubů, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na normální stav pokožky, hojení ran, na normální stav vlasů a nehtů, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na (před) menstruační a menopauzální komfort, na gynekologické zdraví - plodnost, na normální funkci dýchacího systému, na normální činnost kapilárních cév a žíl - antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na trávení - střevní tranzit; na hladinu cukru v krvi, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin. Bylinná univerzální lahodná směs - skvěle chutná a posílí váš organismus na jaře i na podzim.

   

  83 Kč
 • Čaj na normální činnost oběhové soustavy + tinktura ze jmelí

   Čaj na normální činnost oběhové soustavy + tinktura ze jmelí

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na normální činnost oběhové soustavy + tinktura ze jmelí.

   

  185 Kč
 • Čaj na žaludek a dvanáctník + arniková tinktura

   Čaj na žaludek a dvanáctník + arniková tinktura

  50 g / 12 sypaných porcí. Čaj na žaludek a dvanáctník + arniková tinktura

   

  225 Kč
 • Směs k přípravě macerátu na povzbuzení sexuality

   Směs k přípravě macerátu na povzbuzení sexuality

  50 g / 2 x 7 dávek. Bylinná směs pro přípravu macerátu na povzbuzení sexuality - "nápoj lásky".

   

  67 Kč
 • Čaj na klouby

   Čaj na klouby

  50 g / 13 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na klouby. Složení bylinek v této čajové směsi působí jako antioxidant, na imunitní systém, přirozenou obranyschopnost organismu a normální stav kloubů. Klouby souvisejí s činností ledvin, proto střídavě pijeme i ledvinové čaje. Ze stravy vyloučíme lilkovité rostliny - brambory, papriky a rajčata.

   

  82 Kč
 • Posilující čaj pro seniory

   Posilující čaj pro seniory

  50 g / 14 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na zvýšení vitality starších lidí. Vyzkoušejte si také bylinky a buďte vitální. To vám sluší!

   

  72 Kč
 • Čaj na hubnutí 2

   Čaj na hubnutí 2

  50 g / 20 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na hubnutí 2 - od bylinné směsi na hubnutí 1 se liší tím, že má jiné složení bylinek.

   

  138 Kč
 • Čaj na průdušky - proti dýchavičnosti

   Čaj na průdušky - proti dýchavičnosti

  50 g / 26 sypaných porcí. Čaj na průdušky - proti dýchavičnosti.

   

  95 Kč
 • Čaj na průdušky - čistící

   Čaj na průdušky - čistící

  50 g / 23 sypaných porcí. Čaj na průdušky - čistící. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na vykašlávání, na normální funkci horních cest dýchacích, na normální činnost hltanu a dýchacích cest, na normální stav slizničních buněk, na normální funkci imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity, na normální funkci dýchacího systému, působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální stav krve - pročištění.

   

  85 Kč
 • Čaj na průdušky - zklidňující

   Čaj na průdušky - zklidňující

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na průdušky - zklidňující.

   

  71 Kč
 • Čaj na průdušky

   Čaj na průdušky

  50 g / 20 sypaných porcí. Čaj na průdušky. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí antibakteriálně, jako antioxidant, působí na přirozenou obranyschopnost organismu, na imunitní systém, normální funkci dýchacího systému, normální stav slizničních buněk.

   

  98 Kč
 • Čaj na plíce - proti různým chorobám plic

   Čaj na plíce - proti různým chorobám plic

  50 g / 28 sypaných porcí. Bylinná čajová směs proti různým chorobám plic.

   

  62 Kč
 • Čaj na zahleněné plíce a průdušky

   Čaj na zahleněné plíce a průdušky

  50 g / 28 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na zahleněné plíce a průdušky.

   

  102 Kč
 • Čaj proti pálení žáhy

   Čaj proti pálení žáhy

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj proti pálení žáhy.

   

  74 Kč
 • Čaj na normální činnost střev (stavící) - pro dospělé

   Čaj na normální činnost střev (stavící) - pro dospělé

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na normální činnost střev - pro dospělé

   

  77 Kč
 • Čaj na zvýšení krevního tlaku

   Čaj na zvýšení krevního tlaku

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na zvýšení krevního tlaku.

   

  69 Kč
 • Čaj na ztvrdlá játra

   Čaj na ztvrdlá játra

  50 g / 14 sypaných porcí. 30 g / ostropestřec mletý. Čaj na ztvrdlá játra. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na normální činnost jater, vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na normální trávení, prebiotikum, na normální činnost žaludku a jater, na detoxikaci - vylučování, na normální stav kostí a kloubů, na normální funkci močové soustavy, na normální funkci močových cest - ledviny, na normální trávení a funkci jater, pročištění, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na osvěžení těla, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na psychický stav, náladu.

   

  89 Kč
 • Čaj na normální funkci sliznic úst a krku

   Čaj na normální funkci sliznic úst a krku

  50 g / 22 sypaných porcí. Čaj na normální funkci sliznic úst a krku (hltan, hrtan) - využití této čajové směsi - při narušení sliznic, které se projeví na vašem mluvení, při bolesti v krku. Bylinná směs je vhodná pro řečníky, učitele, školitele, zpěváky, pro profese, kteří denně přetěžují svůj hlas. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na sliznice úst a krku antibakteriálně, působí na normální funkci hltanu, krku, na normální stav slizničních buněk, na přirozenou obranyschopnost, na imunitní systém.

   

  94 Kč
 • Kloktadlo na přetažené hlasivky

   Kloktadlo na přetažené hlasivky

  50 g / 21 sypaných porcí. Kloktadlo na přetažené hlasivky. Bylinná směs je složená z bylinek, které působí na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitu, na normální funkci horních cest dýchacích; Imunitu, na osvěžení, jako antioxidant, na stres & námahu, mají antiseptickou (protibakteriální) aktivitu, působí na normální funkci dýchacího systému.

   

  69 Kč
 • Odvar k výplachům ústní dutiny

   Odvar k výplachům ústní dutiny

  50 g / 21 sypaných porcí. Odvar k výplachům ústní dutiny. Bylinná směs je složená z bylinek, které mají antiseptické (protibakteriální) účinky, působí na normální funkci dýchacího systému, jako antioxidant, na osvěžení těla, zdravé dýchání, odolnost, na uvolnění dýchacích cest s rýmou, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém.

   

  66 Kč
 • Čaj na normální trávení 2 - svěží dech

   Čaj na normální trávení 2 - svěží dech

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na normální trávení 2 - svěží dech. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální trávení, na osvěžení těla, na přirozenou obranyschopnost - odolnost.

   

  113 Kč
 • Kloktadlo na ústní dutinu - svěží dech

   Kloktadlo na ústní dutinu - svěží dech

  50 g / 23 sypaných porcí. Kloktadlo na ústní dutinu. Bylinná směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost, mají antiseptickou (protibakteriální) aktivitu, působí na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální funkci dýchacího systému.

   

  63 Kč
 • Čaj na zastavení krvácení

   Čaj na zastavení krvácení

  50 g / 22 sypaných porcí. Čaj na zastavení krvácení. Použití např. časté krvácení z nosu, dásní, hemoroidy, krvavé průjmy, ženské krvácení, z otevřené rány apod. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které mají hemostatický účinek (zastavující krvácení), působí jako antioxidant, na imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost-odolnost, na normální činnost cévní soustavy.

   

  63 Kč
 • Čaj na ledviny - při trvalých potížích

   Čaj na ledviny - při trvalých potížích

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na ledvin - při trvalých potížích. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální funkci močové soustavy, na normální funkci močových cest, ledvin, na normální funkci močové soustavy - vylučování, na normální činnost ledvin a močového měchýře, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu.

   

  61 Kč
 • Čaj proti hnisu v ledvinách

   Čaj proti hnisu v ledvinách

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj proti hnisu v ledvinách. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální funkci močových cest - ledviny, na zdraví močového měchýře a dolních močových cest, na normální činnost ledvin a močového měchýře, jako antioxidant, působí na normální funkci močové soustavy, na ředění, vylučování, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, jako antioxidant, působí na přirozenou obranyschopnost, má antiseptickou (protibakteriální) aktivitu, působí na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na vylučování vody z organizmu, na normální činnost ledvin.

   

  68 Kč
 • Čaj na odstranění krve z moči

   Čaj na odstranění krve z moči

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na odstranění krve z moči. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, působí na normální činnost močového měchýře a ledvin, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na normální činnost ledvin - vylučování.

   

  80 Kč
 • Čaj na zlepšení činnosti srdce

   Čaj na zlepšení činnosti srdce

  50 g / 27 sypaných porcí. Čaj na zlepšení činnosti srdce. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální činnost srdce, na cévní systém, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, na psychický stav, náladu, na emoční rovnováhu, na normální činnost srdce - transport kyslíku - oběh, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na relaxaci, na normální funkci nervové a oběhové soustavy, na hormonální rovnováhu, působí jako antioxidant.

   

  65 Kč
 • Čaj proti srdeční slabosti

   Čaj proti srdeční slabosti

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj proti srdeční slabosti. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální činnost kardiovaskulárního systému - pružnost, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, působí jako antioxidant, na osvěžení těla, na zdravé dýchání, odolnost, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální hladinu cholesterolu v krvi, na duševní stav a výkonnost, pozitivní náladu, spánek, imunitu, relaxaci.

   

  64 Kč
 • Čaj na zlepšení krevního obrazu

   Čaj na zlepšení krevního obrazu

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na zlepšení krevního obrazu. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na normální činnost cévní soustavy, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na osvěžení těla, vitalitu - energii, na imunitní systém, na normální hladinu cholesterolu v krvi - hladinu lipidů, působí na normální hladinu cukru v krvi, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální funkci oběhové soustavy, na metabolismus sacharidů, obsahuje minerály, železo, na detoxikaci - vylučování, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu.

   

  71 Kč
 • Čaj proti nevolnosti

   Čaj proti nevolnosti

  50 g / 16 sypaných porcí. Bylinná čajová směs proti zvracení a nevolnosti. Tento čaj není vhodný pro těhotné. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí na normální činnost trávicí soustavy a střev, na normální trávení a chuť k jídlu, působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na osvěžení těla.

   

  69 Kč
 • Ženský čaj - na vyvolání měsíčků

   Ženský čaj - na vyvolání měsíčků

  50 g / 18 sypaných porcí. Ženský čaj - na vyvolání měsíčků. Účinek se dostaví asi do čtyř pěti dnů. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí jako antioxidant, na (před) menstruační a menopauzální komfort, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na menstruační komfort, na osvěžení těla.

   

  62 Kč
 • Čaj na na játra - při virové nákaze

   Čaj na na játra - při virové nákaze

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na játra - při virové nákaze. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální činnost jater a žlučníku, vylučování, na normální trávení, na normální funkci střevního traktu, na normální funkci močové soustavy (ledviny), na normální hladinu cukru v krvi, na normální stav kostí a kloubů, na relaxaci a duševní a fyzickou pohodu.

   

  72 Kč
 • Čaj na žaludeční a střevní sliznici

   Čaj na žaludeční a střevní sliznici

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na střevní infekci. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na trávení - střevní tranzit, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na normální trávení - relaxaci.

   

  72 Kč
 • Čaj na normální funkci jater a žlučníku

   Čaj na normální funkci jater a žlučníku

  50 g / 11 sypaných porcí. Čaj na normální funkci jater a žlučníku. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na normální činnost žaludku a jater, na detoxikaci - vylučování, na normální funkci střevního traktu, na normální činnost jater, na normální trávení, na osvěžení těla, na normální činnost jater, vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na normální funkci jater a žlučníku, na normální trávení - relaxaci, na kognitivní a duševní zdraví, na pozitivní náladu - relaxaci - spánek, na normální trávení, na hormonální rovnováhu.

   

  78 Kč
 • Čaj na uvolnění zástavy močení

   Čaj na uvolnění zástavy močení

  50 g / 17 sypaných porcí. Čajová směs na uvolnění zástavy močení. Máte nutkání na močení, ale nejde vám to? Vyzkoušejte si tento bylinkový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální funkci močového měchýře - dolních močových cest a ledvin, na normální činnost ledvin - detoxikaci - vylučování vody z organizmu, jako antioxidant.

   

  69 Kč
 • Relaxační čaj

   Relaxační čaj

  50 g / 21 sypaných porcí. Relaxační čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, potlačují poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu (organické sloučeniny, nacházejí uplatnění v léčbě depresivních stavů), působí na psychický stav, náladu, na emoční rovnováhu, jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na normální funkci oběhové soustavy, na relaxaci - spánek, na relaxaci - dobrou náladu. Tuto čajovou směs doporučuji také lidem, kteří toho mají tzv. "hodně na svých bedrech" (mají bolesti v bederní oblasti, v kříži). Jsou-li tyto bolesti vyvolány psychickými a sociálními příčinami, bývají často nesrovnatelně těžší. Čaj působí velmi dobře a vůči moderním chemickým prostředkům má vždy tu přednost, že je neškodný.

   

  104 Kč
 • Čaj na posílení paměti

   Čaj na posílení paměti

  50 g / 24 sypaných porcí. Čaj je vhodný pro všechny, kteří mají poruchy paměti a potřebují paměť posílit. Je neškodná a lze ji vřele doporučit.

   

  85 Kč
 • Čaj proti pomočování dětí

   Čaj proti pomočování dětí

  50 g / 34 sypaných porcí. Čaj proti pomočování dětí. Bylinkový čaj v součinnosti s vhodnou psychickou léčbou a rodinnou péčí působí příznivě.

   

  60 Kč
 • Čaj na klidnou hlavu

   Čaj na klidnou hlavu

  50 g / 42 sypaných porcí. Čaj na klidnou hlavu. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na kognitivní a duševní zdraví,(kognitivní funkce - zahrnují kromě paměti i koncentraci, pozornost, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací), na pozitivní náladu - relaxaci - spánek, imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost -odolnost.

   

  79 Kč
 • Čaj na žily

   Čaj na žily

  50 g / 53 sypaných porcí. Čaj na žíly. Bylinná čajová může být užívána dlouhodobě, neboť nevyvolává žádné vedlejší účinky. Je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální stav pokožky, hojení ran, snížení otoků, na normální funkci oběhové soustavy, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na osvěžení těla.

   

  118 Kč
 • Čaj na kožní problémy - čistící

   Čaj na kožní problémy - čistící

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na kožní problémy - čistící. Bylinkový čaj působí na normální činnost jater, na vylučování vody z organizmu, na normální stav pokožky. Bylinkový čaj je již od pradávna prověřený a přináší dobré výsledky bez škodlivých vedlejších účinků.

   

  104 Kč
 • Čaj na ledvinové a žlučové koliky

   Čaj na ledvinové a žlučové koliky

  50 g / 24 sypaných porcí. Čaj na ledvinové a žlučové koliky. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální funkci močové soustavy (ledviny), na přirozenou obranyschopnost -odolnost, imunitní systém, na relaxaci - spánek, na normální funkci střevního traktu, přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, na normální hladinu cholesterolu v krvi, na vyčerpávající akce - vylučování - řídnutí, na normální funkci močové soustavy - vylučování, na normální činnost oběhové soustavy - pročištění, na normální funkci močového měchýře, dolních močových cest a ledvin, normální činnost ledvin - detoxikaci - vylučování vody z organizmu.

   

  73 Kč
 • Čaj na katar močového měchýře

   Čaj na katar močového měchýře

  50 g / 29 sypaných porcí. Čaj na katar močového měchýře. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na imunitní systém, na detoxikaci - vylučování vody z organizmu, na normální funkci močové soustavy, na zdraví močového měchýře a dolních močových cest, na normální funkci močových cest - ledviny, na močový & reprodukční systém prostatu, na normální hladinu cholesterolu v krvi, na normální metabolismus. Bylinkový čaj působí podpůrně a lze ho doporučit užívat, jak během medikamentózní léčby, tak i následně.

   

  70 Kč
 • Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj

   Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj

  50 g / 12 sypaných porcí. Čistící detoxikační bylinkový čaj je vhodný pro ty, kteří mají následující problémy: páchnoucí dech, bolesti za očima, nadváha, podváha, bolesti zad, časté bolesti hlavy, bolestivou menstruaci atd. Stejně tak jako si čistíme zuby, bychom měli dbát i o svoje tělo. Dopřejte si očistu alespoň jedenkrát do roka. Kúra by měla trvat 10 - 12 dnů. Detoxikovat organismus znamená mládnout.

   

  66 Kč
 • Čaj na křečové žíly

   Čaj na křečové žíly

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na křečové žíly. Bylinná receptura pomáhá mírnit příznaky.

   

  65 Kč
 • Čaj na hojení ran

   Čaj na hojení ran

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na hojení ran - protizánětlivý. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální činnost cévní soustavy, těžké nohy, na osvěžení těla; vitalita - energie, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální stav kůže, lupy, hojení ran, na normální stav pokožky, jako antioxidant, na detoxikaci - vylučování, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na relaxaci a duševní a fyzickou pohodu.

   

  66 Kč
 • Čaj na normální funkci trávení a střev

   Čaj na normální funkci trávení a střev

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na normální funkci trávení a střev. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální trávení, prebiotikum, jako antioxidant, na normální trávení - stimulaci (podporuje trávení), na detoxikaci - vylučování, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální funkci jater a střev, na normální stav pokožky, hojení ran, na osvěžení těla.

   

  82 Kč
 • Čaj proti jarní únavě

   Čaj proti jarní únavě

  50 g / 20 sypaných porcí. Čaj proti jarní únavě. Jarní únavu pomáhá překonat tato čajová směs.

   

  79 Kč
 • Čaj na posílení imunity

   Čaj na posílení imunity

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na posílení imunity - imunitní tonikum. Tato směs poskytne celkovou podporu vašemu imunitnímu systému. Lze ji použít jak k posílení vašeho zdraví nebo i k samoléčbě během nemoci.

   

  65 Kč
 • Čaj na kožní problémy 2 (čistící)

   Čaj na kožní problémy 2 (čistící)

  50 g / 11 sypaných porcí. Čaj na kožní problémy 2 (čistící). Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální stav pokožky, na imunitní systém, na duševní zdraví - nervový systém - klid, na normální činnost trávicí soustavy a střev, na přirozenou obranyschopnost, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na normální trávení.

   

  69 Kč
 • Čaj na plíce při virové, bakteriální nákaze

   Čaj na plíce při virové, bakteriální nákaze

  50 g / 9 sypaných porcí. Čaj na plíce při virové, bakteriální nákaze. Antibakteriální čaj. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které mají antibakteriální aktivitu, působí na imunitní systém - antioxidant, na duševní zdraví - nervový systém - klid, na normální funkce dýchacího systému, na normální stav pokožky, na sekreci hlenu, na vylučování moči - detoxikaci, na normální funkci dýchacího systému, na normální trávení -trávicí trakt, chuť k jídlu, trávení & vylučování, energii.

   

  69 Kč
 • Čaj na tlusté střevo 3

   Čaj na tlusté střevo 3

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo 3. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které příznivě působí na tlusté střevo při hlenové kolitidě. Působí na sekreci hlenu, jako antioxidant, jeho antiseptická aktivita -ničí bakterie, na obranyschopnost organismu odolnost, imunitní systém, na hormonální rovnováhu, povzbuzuje chuť k jídlu, působí na trávení a vylučování, na kognitivní výkonnost, koncentraci, pozornost, paměť.

   

  62 Kč
 • Čaj proti třesu končetin

   Čaj proti třesu končetin

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj proti třesu končetin - bylinná čajová smě je složena z bylinek, které působí na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu (antidepresivum, antibakteriální aktivita), na psychický stav ( náladu ) emoční rovnováhu, na duševní rovnováhu, na relaxaci, spánek. Čajovou směs doporučuji při stařeckém třesu, při duševním rozrušení, při emočním vypětí - nenadálé životní situace apod.

   

  67 Kč
 • Čaj na tlusté střevo 2

   Čaj na tlusté střevo 2

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo 2. Bylinkový čaj je určen pro všechny, kteří mají přítomnu krev ve stolici, která je projevem krvácení sliznice tlustého střeva - (ulcerózní kolitida). Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na normální funkci střevního traktu, mikroflóru, na duševní rovnováhu - klid, spánek.

   

  70 Kč
 • Čaj na tlusté střevo - stolice s příměsí krve

   Čaj na tlusté střevo - stolice s příměsí krve

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo - stolice s příměsí krve. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které mají hemostatický účinek (zastavují krvácení), působí na normální činnost střevního traktu, na obranyschopnost organismu, imunitní systém.

   

  103 Kč
 • Čaj na posílení obranyschopnosti organismu

   Čaj na posílení obranyschopnosti organismu

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na posílení obranyschopnosti organismu. K léčení nemoci potřebuje organismus obranné síly. Tyto síly mu dodá tato čajová směs.

   

  65 Kč
 • Čaj na průdušky 2

   Čaj na průdušky 2

  50 g/ 11 sypaných porcí. Čaj na průdušky. Pokud jste kuřáky, pobýváte v prašném prostředí a zánět průdušek u vás recidivuje (opakuje se), doporučuji užívat bylinnou směs i v rámci prevence v jarním a podzimním období, kdy jsou podmínky pro výskyt zánětu průdušek nejpříznivější. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí na normální funkci dýchacího systému, mají antibakteriální účinky, působí na imunitní systém - antioxidant, na sekreci hlenu, na vykašlávání, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na duševní zdraví - nervový systém - klid.

   

  73 Kč
 • Mužský čaj

   Mužský čaj

  50 g / 38 sypaných porcí. Mužský čaj. Uvedená čajová směs je naprosto neškodná a při léčbě prostaty se osvědčila.

   

  64 Kč
 • Mužský čaj 2

   Mužský čaj 2

  50 g / 48 sypaných porcí. Mužský čaj 2

   

  64 Kč
 • Čaj na podporu tvorby mléka 2

   Čaj na podporu tvorby mléka 2

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na podporu tvorby mléka 2.

   

  64 Kč
 • Čaj proti psychické vyčerpanosti

   Čaj proti psychické vyčerpanosti

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj proti psychické vyčerpanosti. Psychické přetížení, rodinné problémy, těžkosti v zaměstnání a další nepříznivé faktory vedou u mnoha lidí k nervovému vyčerpání. Zda napomůže uvedená čajová směs.

   

  85 Kč
 • Čaj na krk

   Čaj na krk

  50 g / 62 sypaných porcí. Čaj proti bolesti v krku. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, působí antibakteriálně, působí na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, působí na čištění - vylučování, vykašlávání, na normální funkci dýchacího systému, na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na relaxaci - spánek, na usínání.

   

  101 Kč
 • Čaj na podporu otěhotnění 2

   Čaj na podporu otěhotnění 2

  50 g / 40 sypaných porcí. Čaj na podporu otěhotnění.

   

  250 Kč
 • Čaj na podporu otěhotnění 3

   Čaj na podporu otěhotnění 3

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na podporu otěhotnění.

   

  70 Kč
 • Čaj na zlepšení krevního oběhu

   Čaj na zlepšení krevního oběhu

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na zlepšení krevního oběhu. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí na normální činnost srdce, na cévní systém, na relaxaci, na normální funkci nervové a oběhové soustavy, na normální činnost srdce - transport kyslíku - oběh, na normální činnost kardiovaskulárního systému, jako antioxidant, na osvěžení těla, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém.

   

  78 Kč
 • Čaj pro růst vlasů 1

   Čaj pro růst vlasů 1

  50 g / 17 sypaných porcí - čaj pro růst vlasů. Ráno a večer masírujeme vlasovou pokožku teplým čajem.

   

  60 Kč
 • Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka)

   Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka)

  50 g / 12 sypaných porcí. Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka). Ráno a večer vmyjte a masírujte vlasovou pokožku teplým čajem. Uvedené čajové směsi, které buď posilují vlasovou pokožku, nebo napomáhají růstu vlasů, doporučujeme v každém případě vyzkoušet. Většinou mají dobrý efekt.

   

  56 Kč
 • Čaj na vlasy (na posílení pokožky)

   Čaj na vlasy (na posílení pokožky)

  50 g / 26 sypaných porcí. Čaj na vlasy ( na posílení pokožky). Ráno a večer masírujte vlasovou pokožku teplým čajem.

   

  108 Kč
 • Kloktadlo proti bolesti v krku

   Kloktadlo proti bolesti v krku

  50 g / sypaných porcí. Kloktadlo proti bolesti v krku. Vlažným nálevem kloktejte každé 2 hodiny. Kloktadlo je složeno z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální činnost dýchací soustavy, na uvolnění dýchacích cest s rýmou, antiseptická aktivita (ničí bakterie), na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém.

   

  71 Kč
 • Čaj na problematickou pleť - čistící

   Čaj na problematickou pleť - čistící

  50 g / sypaných porcí. Čaj na problematickou pleť- čistící. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na hormonální rovnováhu, na vylučování vody z organizmu, na normální stav pokožky, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální stav kůže, lupy, hojení ran, obsahuje minerály, železo, na normální funkci močové soustavy - vylučování, na osvěžení těla - vitalitu - energii, na normální činnost ledvin - vylučování.

   

  60 Kč
 • Čaj proti krvácení z nosu - na zpevnění cév

   Čaj proti krvácení z nosu - na zpevnění cév

  50 g / sypaných porcí. Čaj na zpevnění cév nosu. Výplachy nosu napomáhají při zamezení dalšího krvácení, neboť zpevňují citlivé cévy v přední části nosní přepážky.

   

  72 Kč
 • Čaj na pokožku - čistící

   Čaj na pokožku - čistící

  50 g / sypaných porcí. Čaj na pokožku - čistící. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které napomáhá komplexnímu vyčištění vnitřních orgánů, čímž podporují normální stav pokožky. Působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost-odolnost, na vylučování moči - detoxikaci, působí protizánětlivě, na normální stav pokožky.

   

  69 Kč
 • Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej

   Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej

  50 g / 9 sypaných porcí. Čaj pro růst vlasů. Během dne vypijte 2 šálky teplého čaje a navíc masírujte 2-3 krát denně vlasovou pokožku, poté ošetřete vlasovou pokožku lopuchovým olejem.

   

  179 Kč
 • Čaj pro růst vlasů 2

   Čaj pro růst vlasů 2

  50 g / 9 sypaných porcí. Čaj pro růst vlasů. Během dne vypijte 2 šálky teplého čaje a navíc masírujte 2-3 krát denně vlasovou pokožku, poté ošetřete vlasovou pokožku lopuchovým olejem. K zakoupení pouze směs bez lopuchového oleje (lopuchový olej jste si již zakoupili, ale čajovou směs už jste vypotřebovali).

   

  66 Kč
 • Čaj na duševní zdraví

   Čaj na duševní zdraví

  50 g / 12 sypaných porcí. Antidepresivní bylinkový čaj. Uvedená čajová směs pomůže lidem u kterých není deprese způsobená neurózou nebo duševní chorobou, nýbrž jen nám známými vnějšími okolnostmi ( neblahý vliv změny počasí na organismus atd.).

   

  67 Kč
 • Čaj na psychický stav - harmonizující

   Čaj na psychický stav - harmonizující

  50 g / 9 sypaných porcí. Bylinkový čaj proti úzkosti. Úzkostné stavy v mírné formě občas zažívá každý z nás. Problémem se, ale stávají tehdy, pokud je začneme prožívat nepříjemně stále častěji, silněji nebo když začnou být spojeny s nějakou situací, kdy se pak objevují pravidelně a dokonce začnou bránit nějaké činnosti. Té se pak vyhneme, abychom předešli nepříjemnému stavu.

   

  75 Kč
 • Čaj na vyčištění jater

   Čaj na vyčištění jater

  50 g / 5 sypaných porcí. Bylinkový čaj na vyčištění jater. „Jaro jako roční období patří játrům“ – proto jarní únava.

   

  65 Kč
 • Čaj na mužské potíže

   Čaj na mužské potíže

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na mužské potíže. Láska kvete v každém věku a sexuální potěšení patří k nejkrásnějším pocitům člověka. Účinek bylinkového čaje není až tak pronikavý, jako u denně nabízených různorodých tablet, při dlouhodobém používání se jim často vyrovnají, nemají vedlejší účinky a přitom prospívají i dalším tělesným orgánům.

   

  63 Kč
 • Čaj na pročištění ledvin

   Čaj na pročištění ledvin

  50 g / 18 sypaných porcí. Bylinkový čaj na pročištění ledvin - pravidelná očista ledvin 1x do roka. Pocity strachu jsou nejčastěji spojeny s poruchou ledvin. Pro zlepšení funkce ledvin je dobré ledviny pročistit a poté užívat bylinkový čaj na podporu činnosti ledvin.

   

  66 Kč
 • Čaj na hlas - (při zvýšené zátěži)

   Čaj na hlas - (při zvýšené zátěži)

  50 g / 7 sypaných porcí. Čaj na hlas - (při zvýšené zátěži).

   

  75 Kč
 • Čaj na doléčení pohlavních nemocí

   Čaj na doléčení pohlavních nemocí

  50 g / 24 sypaných porcí. Čaj na doléčení pohlavních nemocí. Se souhlasem ošetřujícího lékaře lze dále uvedenou čajovou směs užívat až v rekonvalescenci. V období po léčbě antibiotiky pozorujeme někdy podráždění pohlavních orgánů. A právě k uklidnění těchto orgánů slouží uvedená čajová směs. Ve složení čaje jsou bylinky, které působí na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na osvěžení těla, jako antioxidant, na normální stav pokožky, na vylučování vody z organizmu, na normální funkci močových cest - ledviny, na duševní zdraví - emoční rovnováhu.

   

  69 Kč
 • Čaj proti pomerančové kůži - čistící

   Čaj proti pomerančové kůži - čistící

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj proti pomerančové kůži - čistící. Existuje více či méně účinných metod a přístrojů, které mají s pomerančovou kůží bojovat. Většina z nich funguje na podobném principu – podpoří krevní oběh v problematických partiích těla, a tím urychlí látkovou výměnu. Je důležité dodržovat pitný režim. Vyzkoušejte proto i bylinkový čaj na látkovou výměnu a budete překvapeni, že i pití čaje Vám může pomoci v boji s pomerančovou kůží. Účinek pomoci bylinek se dostaví později, ale za to bude trvalejší a prospěje i jiným orgánům.

   

  62 Kč
 • Čaj na lymfatický systém

   Čaj na lymfatický systém

  50 g / 22 sypaných porcí. Čaj na lymfatický systém. Nejčastějšími důsledky špatné funkce lymfatického systému jsou otoky, pocit únavy, celulitida, různé poruchy funkce imunitního systému a další.

   

  63 Kč
 • Čaj pro látkovou výměnu

   Čaj pro látkovou výměnu

  50 g / 23 sypaných porcí. Čaj pro látkovou výměnu.

   

  85 Kč
 • Čaj na snížení cholesterolu

   Čaj na snížení cholesterolu

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na snížení cholesterolu. Při preventivním užívání střídáme s pitím zeleného čaje, který má podobné účinky. Snižování cholesterolu v krvi má i antisklerotické účinky a zlepšuje paměť. Bylinná čajová směs má ve složení byliny, které obsahují minerály, železo, působí na normální činnost kardiovaskulárního systému, na normální činnost cévní soustavy, těžké nohy, působí protizánětlivě, jako antioxidant, působí na přirozenou obranyschopnost -odolnost, imunitní systém, na ředění, vylučování, na normální činnost jater, na duševní rovnováhu, nervovou rovnováhu, koncentraci.

   

  64 Kč
 • Čaj na gynekologické problémy - podporu otěhotnění

   Čaj na gynekologické problémy - podporu otěhotnění

  50 g / 20 sypaných porcí. Čaj na gynekologické problémy - podporu otěhotnění. Bylinná směs má ve složení bylinky, které mají vliv na přirozenou obranyschopnost, odolnost organismu, osvěžení těla, bylinky, které pomáhají při ženských potížích. Tyto ženské potíže mohou leckdy bránit v početí. Doporučuji souběžně sedavé koupele z řebříčku a pít střídavě i bylinkový čaj na čištění krve.

   

  63 Kč
 • Čaj na normální stav svalů

   Čaj na normální stav svalů

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na normální stav svalů. K tomuto čaji patří tinktura z přesličky. Samostatný čaj je v nabídce, aby si zákazník mohl dokoupit čaj, pokud už má tinkturu z přesličky. Úplný produkt je č. 189 = Čaj na normální stav svalů s tinkturou. Složení: kontryhel nať působí na normální stav svalů a kloubů, osvěžení těla, normální činnost cévní soustavy - těžké nohy.

   

  67 Kč
 • Čaj na normální stav svalů s tinkturou

   Čaj na normální stav svalů s tinkturou

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na normální stav svalů - bylinkový čaj + tinktura z přesličky na potírání postižených míst. Složení: kontryhel působí na normální stav svalů a kloubů, osvěžení těla, normální činnost cévní soustavy - těžké nohy.

   

  228 Kč
 • Neurologický čaj

   Neurologický čaj

  50 g / 12 sypaných porcí. Neurologický čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na nervový systém, na relaxaci - spánek, na kognitivní (myšlení, paměť, úsudek) a duševní zdraví, na pozitivní náladu - relaxaci - spánek, na hormonální rovnováhu, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na kognitivní funkci (poznávací). jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální funkci oběhové soustavy.

   

  78 Kč
 • Čaj proti nevolnosti v těhotenství

   Čaj proti nevolnosti v těhotenství

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj proti nevolnosti v těhotenství. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí na normální činnost trávicí soustavy a střev, na normální trávení, proti nadýmání, na normální činnost trávicí soustavy a střev, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální trávení - chuť k jídlu, na přirozenou obranyschopnost, jako antioxidant, na kognitivní a duševní zdraví, na pozitivní náladu - relaxaci - spánek, na trávení & vylučování.

   

  66 Kč
 • Čaj na zlepšení srážlivosti krve

   Čaj na zlepšení srážlivosti krve

  50 g / 32 sypaných porcí. Čaj na zlepšení srážlivosti krve.

   

  59 Kč
 • Čaj na obnovení střevní mikroflóry

   Čaj na obnovení střevní mikroflóry

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj vhodný po léčbě antibiotiky. Bylinkový čaj je složený z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální trávení a činnost jater, jako prebiotikum, antioxidant, na normální trávení - stimulaci, na normální činnost žaludku a jater, na detoxikaci - vylučování, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, na normální funkci střevního traktu, na mikrobiální rovnováhu, na mikrofloru, pročištění. Po ukončení léčby antibiotiky, je doporučováno obnovit střevní mikroflóru, která významně ovlivňuje Vaši imunitu - vnitřní čistotu těla.

   

  67 Kč
 • Čaj na normální trávení - svěží dech

   Čaj na normální trávení - svěží dech

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na normální trávení - svěží dech

   

  66 Kč
 • Čaj na zlepšení látkové výměny

   Čaj na zlepšení látkové výměny

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na zlepšení látkové výměny. Bylinkový čaj čistí vnitřní orgány, uvolňuje všechny druhy kamenů a posiluje.

   

  72 Kč
 • Nápoj lásky

   Nápoj lásky

  0,75 l / 14 dávek = dávkování na jeden týden pro jednoho. macerát z bylin vyluhovaný v jednom litru červeného vína. Filtrováno, připraveno k okamžitému užívání. Upozornění: Tento produkt nelze posílat na dobírku - pouze platba předem nebo on-line platba apod.

   

  249 Kč
 • Čaj na nervový systém

   Čaj na nervový systém

  50 g/ 13 sypaných porcí. Čaj na nervový systém. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na psychický stav (náladu), emoční rovnováhu, na kongitivní ( myšlení, paměť, úsudek) a duševní zdraví, na pozitivní náladu - relaxaci, spánek, na normální činnost oběhové soustavy, na normální činnost cévní soustavy, na metabolismus tuků, cholesterol v krvi, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na osvěžení těla, na duševní zdraví - emoční rovnováhu. Čaj doporučuji užívat na různé neurologické poruchy, na lepší zvládání stresu, na deprese apod. Je důležité zajistit také dostatečný přísun vitamínu B6, koenzymu Q 10, antioxidanty, vitaminem C a E.

   

  65 Kč
 • Čaj na kolísavý krevní tlak

   Čaj na kolísavý krevní tlak

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj na kolísavý krevní tlak. Mezi efektivnější léčebné metody patří: změna životního stylu nebo přírodní přípravky. Touto cestou si lze stabilizovat svůj krevní tlak a zároveň i posílit kardiovaskulární systém. Pokud si zvolíte přírodní léčbu, doporučuji si pročistit nejdříve organismus (14.ti denní detoxikační kúru) viz. bylinkové čaje z akční nabídky.

   

  74 Kč
 • Čaj na pročištění tepen

   Čaj na pročištění tepen

  50 g / 40 sypaných porcí. Čaj na pročištění tepen.

   

  62 Kč
 • Čaj na zastavení krvácení z dělohy

   Čaj na zastavení krvácení z dělohy

  50 g / 20 sypaných porcí. Čaj na zastavení krvácení z dělohy. Čaj z této směsi pijte několik dní. Současně dvakrát až třikrát denně si udělejte sedací koupel ze silného odvaru směsi natě: řebříčku, truskavce, kokošky a heřmánku.

   

  61 Kč
 • Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek + kozlíkové kapky

   Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek + kozlíkové kapky

  25 g. Vonná směs, která se dává do plátěného pytlíčku vedle polštáře. Její vůně pomůže navodit klidné spaní a sladké sny! Inhalace kozlíkových kapek snižuje krevní tlak, zlepšuje spánek, uklidňuje nervovou soustavu, zvyšuje odolnost organizmu.

   

  197 Kč
 • Univerzální lahůdkový bylinkový čaj 0,5 kg

   Univerzální lahůdkový bylinkový čaj 0,5 kg

  500 g / 200 sypaných porcí. Univerzální lahůdkový bylinkový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na normální stav pokožky, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na tvorbu kolagenu v oku, na trávení & vylučování, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na normální stav pokožky, hojení ran, na normální činnost cévní soustavy, na normální stav kloubů a vaziva, na metabolismus cukrů, na normální činnost kapilárních cév a žil - antioxidant, na normální stav vlasů a nehtů, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, na normální trávení, na vylučování vody z organizmu. Bylinný čaj, který dělá čest svému jménu. Čaj lahodné chuti i vůně. Poslouží i proti jarní únavě...

   

  750 Kč