Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej

Cena: 211 Kč
 ks 
Produkt č. 154
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 9 sypaných porcí. Čaj pro růst vlasů. Během dne vypijte 2 šálky teplého čaje a navíc masírujte 2-3 krát denně vlasovou pokožku, poté ošetřete vlasovou pokožku lopuchovým olejem.

Máme pro Vás zvýhodněnou kombinaci čajů

Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej
+
Odvar na posílení vlasů Odvar na posílení vlasů
+
Čaj pro růst vlasů 1 Čaj pro růst vlasů 1
=
365 Kč ušetříte 5 %

Příprava:

(Odvar) Přidejte dvě čajové lžičky kořene lopuchu do dvou šálků vody. Nechte vařit 5 - 10 minut a poté sceďte. Během dne vypijte 2 šálky teplého čaje, navíc masírujte 2-3 krát denně vlasovou pokožku, kterou poté ošetřete lopuchovým olejem.

Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej - složení čaje

  Lopuch kořen (Radix bardanae)

Lopuch kořen (Radix bardanae)

Prvořadou léčivou schopností lopuchu je silné čištění krve. To ho řadí mezi výborné rostlinné léky na všechny druhy kožních chorob, přičemž se používá zevně i vnitřně. Známé jsou příznivé účinky lopuchu na růst vlasů, pomáhá proti vypadávání, při lupech i maštění vlasů. Bylina trochu prohání, vyvolává pocení a posiluje při jarní únavě. Při vnějším použití pomáhá bylina z lopuchu při plísňových onemocněních kůže a slouží také k omývání obličeje při uhrovitosti a mastné pleti. Spařené, trochu podrcené listy je dobré přikládat na otoky a svědivé vyrážky, stejně poslouží i silný odvar z kořene nebo listů. Nálev 4 g řezané drogy přelijeme 0,25 l vroucí vody, přiklopíme a necháme 15 minut louhovat. Scedíme. Užívá se mezi jídlem 3x – 4x denně. Odvar 2 lžičky drogy zalijeme 0,25 l vody, přiklopíme a vaříme 5 minut. Poté scedíme.

  Lopuchový olej ()

Lopuchový olej ()

Má zklidňující účinek na nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži. Pomáhá čistit tělo od škodlivých zplodin metabolismu, podporuje dobrou průchodnost lymfatických cest. Příznivě působí při akné. Patří k nejlepším bylinkám v dermatologii. Pomáhá hojit špatně se hojící rány, je výborné dermatologikum a vynikajících účinků bylo dosaženo při léčbě ekzémů, podle ruské literatury i zastaralých ekzémů. Množství: 50 ml