Čaj na zlepšení látkové výměny

Cena: 84 Kč
 ks 
Produkt č. 184
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na zlepšení látkové výměny. Bylinkový čaj čistí vnitřní orgány, uvolňuje všechny druhy kamenů a posiluje.

Máme pro Vás zvýhodněnou kombinaci čajů

Čaj na zlepšení látkové výměny Čaj na zlepšení látkové výměny
+
Čaj pro látkovou výměnu Čaj pro látkovou výměnu
+
Čaj na žlučník 2 Čaj na žlučník 2
=
259 Kč ušetříte 5 %

Příprava:

Dvě polévkové lžíce sypané bylinné směsi nechte přes noc vyluhovat v ½ l vody. Ráno uveďte do varu a nechte přikryté vychladnout, pijte na lačno 2-3x denně. Tento čaj čistí vnitřní orgány, uvolňuje všechny druhy kamenů a posiluje.

Čaj na zlepšení látkové výměny - složení čaje

  Pýr kořen (Radix graminis)

Pýr kořen (Radix graminis)

Pýr se uplatňuje v bylinkářství díky tomu, že je značně močopudný. To ho předurčuje k podpůrné léčbě při dně a revmatismu. Používá se na zánět močového měchýře i při dalších chorobách celého močového ústrojí, při písku a kamenech v močových cestách. Pomáhá také při onemocnění jater, žlučníku a sleziny a může se přidávat do diabetických čajů. Účinně čistí krev, proto ho můžeme používat i při vyrážkách a jiných kožních onemocněních. Čaj z pýru je neškodný, ale bylina není určena k samotnému používání. Její široko působící vlastnosti se nejlépe využijí v čajových směsích, kde pýr většinou nemá hlavní, zato však velmi důležité a potřebné druhořadé postavení.

  Lékořice kořen (Radix liquiritiae)

Lékořice kořen (Radix liquiritiae)

Lékořici používáme jako prostředek proti kašli a chrapotu, dále při onemocnění ledvinovými kaménky, při dně, revmatismu a jako přísadu k projímavým směsím. V současné době se využívají její extrakty při žaludečních vředech. Extrakt lékořice (při místním užití) má zvláštní protizánětlivé účinky, podobné účinkům glukokortikoidů, hormonů kůry nadledvin. Zahuštěný extrakt z lékořice je znám pod lidovým názvem pendrek a je oblíbenou pochutinou.