Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka)

Cena: 56 Kč
 ks 
Produkt č. 155
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 12 sypaných porcí. Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka). Ráno a večer vmyjte a masírujte vlasovou pokožku teplým čajem. Uvedené čajové směsi, které buď posilují vlasovou pokožku, nebo napomáhají růstu vlasů, doporučujeme v každém případě vyzkoušet. Většinou mají dobrý efekt.

Máme pro Vás zvýhodněnou kombinaci čajů

Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka) Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka)
+
Čaj pro růst vlasů 1 Čaj pro růst vlasů 1
+
Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej Čaj pro růst vlasů 2 + lopuchový olej
=
280 Kč ušetříte 5 %

Příprava:

Přelijte tři čajové lžičky sypané bylinné směsi 1/2 l vroucí vody, nechte vyluhovat 5 minut a sceďte. Ráno a večer vmyjte a masírujte vlasovou pokožku teplým čajem.

 

 

Čaj na vlasy - (nemocná vlasová pokožka) - složení čaje

  • Přeslička nať (Herba equiseti) 
    Vybrané vztahy ke zdraví k výše uvedenému čaji: Antioxidant | Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace) | Normální stav pokožky, vlasů a nehtů
  Přeslička nať (Herba equiseti)

Přeslička nať (Herba equiseti)

Má dva vynikající účinky , v nichž ji nelze ničím nahradit. První účinek spočívá v tom, že je značně močopudná a s tím je spojena schopnost rozpouštět močové kameny. Přeslička výborně čistí cévní systém a celý organismus, to se současným čištěním krve můžeme přirovnat k velkému úklidu. Tím zabraňuje kornatění cév, zlepšuje krevní oběh a činnost srdce, snižuje krevní tlak, obnovuje zastavené močení, pomáhá při dně, revmatismu a loupání v kloubech. Druhým důležitý použitím přesličky je výborná schopnost zastavovat krvácení. Zastavuje krvácení z ran, hemoroidů, ženských orgánů, pomáhá při vykašlávání a zvracení krve. Při krvácení z nosu můžeme podrcenou větvičku vložit přímo do nosní dírky. Čaj z přesličky se nemá pít delší dobu a je třeba dávat pozor na dávkování, neboť bylina může mít i nepříznivé vedlejší účinky. Droga má značné dezinfekční účinky, slouží k omývání ekzémů, odstraňuje pocení nohou a je univerzální přísadou do různých koupelí. Odvar 2 lžičky řezané drogy zalijeme 0,25 l vody a 5 minut vaříme. Poté necháme 15 minut louhovat a scedíme. Užívá se 2x – 3x denně.