Čaj na normální stav svalů

Cena: 79 Kč
 ks 
Produkt č. 181
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na normální stav svalů. K tomuto čaji patří tinktura z přesličky. Samostatný čaj je v nabídce, aby si zákazník mohl dokoupit čaj, pokud už má tinkturu z přesličky. Úplný produkt je č. 189 = Čaj na normální stav svalů s tinkturou. Složení: kontryhel nať působí na normální stav svalů a kloubů, osvěžení těla, normální činnost cévní soustavy - těžké nohy.

Příprava:

Dvě lžičky sypané bylinné směsi přelijte 250 ml vroucí vody, přiklopte a nechte 10 minut vylouhovat. Užívejte 2x denně, ráno a večer. Denně vypijte ½ l čaje a postižená místa potírejte a masírujte tinkturou z přesličky.

Čaj na normální stav svalů - složení čaje

  • Kontryhel nať (Alchemilla vulgaris) 
    Vybrané vztahy ke zdraví k výše uvedenému čaji: Normální stav kloubů a svalů | Osvěžení těla | Normální činnost cévní soustavy, Těžké nohy
  Kontryhel nať (Alchemilla vulgaris)

Kontryhel nať (Alchemilla vulgaris)

Kontryhel jedinečně působí na všechny ženské choroby a těžkosti. Na prvním místě slouží ženám s oslabenou nebo slabě vyvinutou menstruací, protože ji velmi posiluje, zvyšuje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod. Osvědčuje se i při těžkostech souvisejících s klimakteriem. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbřišku, například častý zánět vaječníků. Ve formě koupele se používá pro slabé děti, kterým celkově posiluje svalstvo. Výhodou kontryhelu je, že nemá nežádoucí účinky a že ho můžeme při běžném dávkování používat i delší dobu. Může se pít samostatně, třikrát denně šálek. Nálev 2 lžičky sušené řezané drogy se přelijí 0,25 l vroucí vody, přiklopí a nechají 10 minut louhovat. Užívá se 2x denně. Při menstruačních potížích se užívá 10 dní před začátkem a během celé menstruace. Při výkyvech během klimakteria se užívá 10 dnů v měsíci. Neužívat v těhotenství a během kojení!