Čaj na normální stav svalů s tinkturou

Cena: 269 Kč
 ks 
Produkt č. 189
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na normální stav svalů - bylinkový čaj + tinktura z přesličky na potírání postižených míst. Složení: kontryhel působí na normální stav svalů a kloubů, osvěžení těla, normální činnost cévní soustavy - těžké nohy.

Příprava:

Dvě lžičky sypané bylinné směsi přelijte 250 ml vroucí vody, přiklopte a nechte 10 minut vylouhovat. Užívejte 2x denně, ráno a večer. Denně vypijte ½ l čaje a postižená místa potírejte a masírujte tinkturou z přesličky.

Čaj na normální stav svalů s tinkturou - složení čaje

  • Kontryhel nať (Alchemilla vulgaris) 
    Vybrané vztahy ke zdraví k výše uvedenému čaji: Normální stav kloubů a svalů | Osvěžení těla | Normální činnost cévní soustavy, Těžké nohy
  • Přeslička tinktura () 
  Kontryhel nať (Alchemilla vulgaris)

Kontryhel nať (Alchemilla vulgaris)

Kontryhel jedinečně působí na všechny ženské choroby a těžkosti. Na prvním místě slouží ženám s oslabenou nebo slabě vyvinutou menstruací, protože ji velmi posiluje, zvyšuje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod. Osvědčuje se i při těžkostech souvisejících s klimakteriem. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbřišku, například častý zánět vaječníků. Ve formě koupele se používá pro slabé děti, kterým celkově posiluje svalstvo. Výhodou kontryhelu je, že nemá nežádoucí účinky a že ho můžeme při běžném dávkování používat i delší dobu. Může se pít samostatně, třikrát denně šálek. Nálev 2 lžičky sušené řezané drogy se přelijí 0,25 l vroucí vody, přiklopí a nechají 10 minut louhovat. Užívá se 2x denně. Při menstruačních potížích se užívá 10 dní před začátkem a během celé menstruace. Při výkyvech během klimakteria se užívá 10 dnů v měsíci. Neužívat v těhotenství a během kojení!

  Přeslička tinktura ()

Přeslička tinktura ()

Přeslička rolní je významným zdrojem křemíku, díky kterému pomáhá hojit a regenerovat cévy a sliznice. Ve stáří tělu křemík chybí, pomoci tinktury jej lze vhodně doplňovat. Patří mezi účinná urologická léčiva, je vhodná k prevenci a léčbě močových zánětů a kaménků. Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Neužívejte dlouhodobě. Množství - 50 ml.