Čaj na lymfatický systém

Cena: 74 Kč
 ks 
Produkt č. 178
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 22 sypaných porcí. Čaj na lymfatický systém. Nejčastějšími důsledky špatné funkce lymfatického systému jsou otoky, pocit únavy, celulitida, různé poruchy funkce imunitního systému a další.

Máme pro Vás zvýhodněnou kombinaci čajů

Čaj na lymfatický systém Čaj na lymfatický systém
+
Čaj proti pomerančové kůži - čistící Čaj proti pomerančové kůži - čistící
+
Čaj pro látkovou výměnu Čaj pro látkovou výměnu
=
234 Kč ušetříte 5 %

Příprava:

Jednu lžičku sypané bylinné směsi zalijte 250 ml vroucí vody. Přiklopte a nechte 10 minut vylouhovat. Užívá se 2-3x denně.

 

 

 

Čaj na lymfatický systém - složení čaje

  • Tužebník nať (Herba spiraeae) 
    Vybrané vztahy ke zdraví k výše uvedenému čaji: Vylučování vody z organizmu | Normální funkce močových cest - ledviny | Osvěžení těla, přirozená obranyschopnost | Normální činnost srdce, hladina cholesterolu v krvi | Normální stav pokožky a tkání | Normální stav kloubů
  • Svízel nať (Herba Galium verum) 
    Vybrané vztahy ke zdraví k výše uvedenému čaji: Antioxidant | Normální činnost lymfatického systému
  Tužebník nať (Herba spiraeae)

Tužebník nať (Herba spiraeae)

Tužebníkový čaj je vynikajícím protirevmatickým prostředkem. Má silný potopudný účinek a snižuje teplotu, proto je dobrý i při chřipkových a dalších infekčních onemocněních. Zlepšuje metabolismus, pomáhá při kožních onemocněních a zvýšením vylučování soli z organismu prospívá při obezitě. Jeho další dobrou vlastností je naprostá neškodnost, může se užívat i samotný, ale v kombinaci s dalšími podobně působícími bylinkami je užitečnější. Při problémech se srážlivostí krve jej užíváme opatrněji.

  Svízel nať  (Herba Galium verum)

Svízel nať (Herba Galium verum)

Svízel se v lidovém léčitelství používá zřídka, ale má ověřené dobré účinky. Svízel je močopudný, pomáhá při onemocnění ledvin a snižuje chuť k jídlu, čímž pomáhá při obezitě. I když nemá žádné vedlejší účinky, při předávkování a dlouhodobém užívání může být nebezpečný. Aplikoval se i na oteklé klouby, na různé kožní záněty nebo vředy. Protože syřišťový ferment sráží mléko, byl používán i k výrobě sýrů.