Čaj na kožní problémy - čistící

Cena: 122 Kč
 ks 
Produkt č. 114
Skladem více jak 10 ks.

50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na kožní problémy - čistící. Sypaný bylinkový čaj působí na normální činnost jater, na vylučování vody z organizmu, na normální stav pokožky. Bylinkový čaj je již od pradávna prověřený a přináší dobré výsledky bez škodlivých vedlejších účinků.

Máme pro Vás zvýhodněnou kombinaci čajů

Čaj na kožní problémy - čistící Čaj na kožní problémy - čistící
+
Čaj na pokožku - čistící Čaj na pokožku - čistící
+
Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj
=
264 Kč ušetříte 6 %

Příprava:

Tři čajové lžičky sypané bylinné směsi přelejte 1/2 l vroucí vody a nechte 5 minut vylouhovat, poté sceďte. Denně vypijte tři šálky teplého čaje.

Čaj na kožní problémy - čistící - složení čaje

  • Zemědým nať (Herba fumariae) 
    Vybrané vztahy ke zdraví k výše uvedenému čaji: Normální činnost jater | Vylučování vody z organizmu | Normální stav pokožky
  Zemědým nať (Herba fumariae)

Zemědým nať (Herba fumariae)

Čaj ze zemědýmu silně čistí krev, a to bylině zůstalo jako hlavní léčebné uplatnění dodnes. Používá se při kožních chorobách, na čištění pleti při akné, proti vyrážkám a na posílení celého těla. Podporuje vylučování žluči, pomáhá při migréně způsobené poruchami žlučníku, má příznivý vliv na červené krvinky, zlepšuje krev a upravuje její špatnou srážlivost. Silný odvar ze zemědýmu se používá zevně na omývání vyrážek a zastaralých ekzémů, přidává se do sedacích koupelí při hemoroidech a rakovině konečníku. Při samotném vnitřním používání zemědýmu dávkujeme drogu v menším množství než obvykle, neboť je mírně jedovatá a mohla by vyvolat dýchací nebo srdeční obtíže. Zásadně se nedoporučuje v těhotenství a při kojení. Nálev k vnitřnímu užití 1 lžičku sušené řezané drogy zalijeme 0,25 l vroucí vody, přiklopíme a necháme 10 minut louhovat. Poté scedíme. Užívá se 2x denně. Nálev k zevnímu užití 20 g sušené řezané drogy zalijeme 0,25 l vody, přivedeme k varu, odstavíme a necháme 20 minut louhovat. Poté scedíme. Užívat pouze na předpis a po dohodě s lékařem!