Mužské orgány

 • Mužský čaj 3

   Mužský čaj 3

  50 g / 20 sypaných porcí. Čaj na prostatu. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální funkci prostaty, na normální funkci dolních močových cest, na normální funkci močové soustavy, na osvěžení těla, pročištění, na zdraví močového měchýře a dolních močových cest, na normální funkci močových cest - ledviny, na vylučování vody z organizmu, na normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, na duševní stav a výkonnost, pozitivní náladu, spánek, imunitu, na přirozenou obranyschopnost. Čaj pomáhá zmírnit problémy se zvětšenou prostatou, při dlouhodobém užívání.

   

  93 Kč
 • Směs k přípravě macerátu na povzbuzení sexuality

   Směs k přípravě macerátu na povzbuzení sexuality

  50 g / 2 x 7 dávek. Bylinná směs pro přípravu macerátu na povzbuzení sexuality - "nápoj lásky".

   

  67 Kč
 • Mužský čaj

   Mužský čaj

  50 g / 38 sypaných porcí. Mužský čaj. Uvedená čajová směs je naprosto neškodná a při léčbě prostaty se osvědčila.

   

  64 Kč
 • Mužský čaj 2

   Mužský čaj 2

  50 g / 48 sypaných porcí. Mužský čaj 2

   

  64 Kč
 • Čaj na mužské potíže

   Čaj na mužské potíže

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na mužské potíže. Láska kvete v každém věku a sexuální potěšení patří k nejkrásnějším pocitům člověka. Účinek bylinkového čaje není až tak pronikavý, jako u denně nabízených různorodých tablet, při dlouhodobém používání se jim často vyrovnají, nemají vedlejší účinky a přitom prospívají i dalším tělesným orgánům.

   

  63 Kč
 • Čaj na doléčení pohlavních nemocí

   Čaj na doléčení pohlavních nemocí

  50 g / 24 sypaných porcí. Čaj na doléčení pohlavních nemocí. Se souhlasem ošetřujícího lékaře lze dále uvedenou čajovou směs užívat až v rekonvalescenci. V období po léčbě antibiotiky pozorujeme někdy podráždění pohlavních orgánů. A právě k uklidnění těchto orgánů slouží uvedená čajová směs. Ve složení čaje jsou bylinky, které působí na přirozenou obranyschopnost -odolnost, na osvěžení těla, jako antioxidant, na normální stav pokožky, na vylučování vody z organizmu, na normální funkci močových cest - ledviny, na duševní zdraví - emoční rovnováhu.

   

  69 Kč