Žlučník

 • Čaj na žlučník 2

   Čaj na žlučník 2

  50 g / 14 sypaných porcí. Čaj na žlučník 2

   

  77 Kč
 • Čaj na žlučník

   Čaj na žlučník

  50 g / 14 sypaných porcí + 20 g - ostropestřec mletý. Čaj na žlučník. Bylinná čajová směs na žlučník je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální stav jater a žlučníku, jako antioxidant, na detoxikaci - vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na přirozenou obranyschopnost -odolnost.

   

  87 Kč
 • Čaj na na játra - při virové nákaze

   Čaj na na játra - při virové nákaze

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na játra - při virové nákaze. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální činnost jater a žlučníku, vylučování, na normální trávení, na normální funkci střevního traktu, na normální funkci močové soustavy (ledviny), na normální hladinu cukru v krvi, na normální stav kostí a kloubů, na relaxaci a duševní a fyzickou pohodu.

   

  72 Kč
 • Čaj na normální funkci jater a žlučníku

   Čaj na normální funkci jater a žlučníku

  50 g / 11 sypaných porcí. Čaj na normální funkci jater a žlučníku. Bylinná čajová směs má ve složení bylinky, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na normální činnost žaludku a jater, na detoxikaci - vylučování, na normální funkci střevního traktu, na normální činnost jater, na normální trávení, na osvěžení těla, na normální činnost jater, vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na normální funkci jater a žlučníku, na normální trávení - relaxaci, na kognitivní a duševní zdraví, na pozitivní náladu - relaxaci - spánek, na normální trávení, na hormonální rovnováhu.

   

  78 Kč
 • Čaj na ledvinové a žlučové koliky

   Čaj na ledvinové a žlučové koliky

  50 g / 24 sypaných porcí. Čaj na ledvinové a žlučové koliky. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální funkci močové soustavy (ledviny), na přirozenou obranyschopnost -odolnost, imunitní systém, na relaxaci - spánek, na normální funkci střevního traktu, přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, na normální hladinu cholesterolu v krvi, na vyčerpávající akce - vylučování - řídnutí, na normální funkci močové soustavy - vylučování, na normální činnost oběhové soustavy - pročištění, na normální funkci močového měchýře, dolních močových cest a ledvin, normální činnost ledvin - detoxikaci - vylučování vody z organizmu.

   

  73 Kč