Střeva

 • Projímavý čaj

   Projímavý čaj

  50 g / 13 sypaných porcí. Projímavý čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální funkci střevního traktu, na normální funkci jater a žlučníku, na normální trávení - trávicí trakt, na chuť k jídlu, trávení & vylučování, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém - antioxidant, na čištění - vylučování, na vylučování vody z organizmu.

   

  69 Kč
 • Lahodný vitaminový bylinkový čaj

   Lahodný vitaminový bylinkový čaj

  50 g / 11 sypaných porcí. Lahodný vitaminový bylinkový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální trávení - střevní tranzit, proti nadýmání, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na tvorbu kolagenu v oku, na trávení & vylučování, na normální činnost kardiovaskulárního systému - oběh, na normální činnost cévní soustavy - těžké nohy, na normální stav kloubů a vaziva, na metabolismus cukrů, na normální činnost kapilárních cév a žil - antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na normální stav vlasů a nehtů, na hladinu cukru v krvi, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, na normální stav dělohy.

   

  70 Kč
 • Čaj na tlusté střevo

   Čaj na tlusté střevo

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo. Bylinná čajová směs na tlusté střevo je složená z bylinek, které působí na normální trávení a činnost střev, má antibakteriální účinek, projevuje se antiseptická aktivita ( ničí bakterie), působí jako antioxidant, působí na normální trávení a vylučování vody z organizmu, na pročištění krve, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, odolnost, na normální činnost jater, vylučování, na normální trávení a fungování žlučníku, na osvěžení těla, potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu ( zmírňuje příznaky mírné až střední deprese a související příznaky jako je úzkost, napětí a zobecněná svalová bolest) , působí na psychický stav, náladu, na emoční rovnováhu.

   

  77 Kč
 • Dětský čaj proti nadýmání

   Dětský čaj proti nadýmání

  50 g / 16 sypaných porcí. Bylinná čajová směs - proti plynatosti - pro děti.

   

  64 Kč
 • Čaj proti nadýmání

   Čaj proti nadýmání

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj proti nadýmání. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální činnost trávicí soustavy a střev, na normální trávení, proti nadýmání, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na přirozenou obranyschopnost, na normální trávení - trávicí trakt, na chuť k jídlu, trávení & vylučování, na imunitní systém - antioxidant, na zklidnění - relaxaci - spánek.

   

  65 Kč
 • Čaj na normální činnost střev (stavící) - dětský

   Čaj na normální činnost střev (stavící) - dětský

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na normální činnost střev - dětský

   

  148 Kč
 • Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2

   Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2

  50 g / 21 sypaných porcí. Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na osvěžení těla, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém na normální stav kloubů, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na normální stav pokožky, hojení ran, na normální stav vlasů a nehtů, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na (před) menstruační a menopauzální komfort, na gynekologické zdraví - plodnost, na normální funkci dýchacího systému, na normální činnost kapilárních cév a žíl - antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na trávení - střevní tranzit; na hladinu cukru v krvi, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin. Bylinná univerzální lahodná směs - skvěle chutná a posílí váš organismus na jaře i na podzim.

   

  83 Kč
 • Čaj na normální činnost střev (stavící) - pro dospělé

   Čaj na normální činnost střev (stavící) - pro dospělé

  50 g / 17 sypaných porcí. Čaj na normální činnost střev - pro dospělé

   

  77 Kč
 • Čaj na žaludeční a střevní sliznici

   Čaj na žaludeční a střevní sliznici

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na střevní infekci. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na trávení - střevní tranzit, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na normální trávení - relaxaci.

   

  72 Kč
 • Dětský čaj - projímavý

   Dětský čaj - projímavý

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na zácpu. Má lahodnou chuť. Čaj působí mírně a v malých dávkách můžeme nálev podávat i dětem.

   

  106 Kč
 • Čaj na tlusté střevo 2

   Čaj na tlusté střevo 2

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo 2. Bylinkový čaj je určen pro všechny, kteří mají přítomnu krev ve stolici, která je projevem krvácení sliznice tlustého střeva - (ulcerózní kolitida). Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém, na normální funkci střevního traktu, mikroflóru, na duševní rovnováhu - klid, spánek.

   

  70 Kč
 • Čaj na tlusté střevo 3

   Čaj na tlusté střevo 3

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo 3. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které příznivě působí na tlusté střevo při hlenové kolitidě. Působí na sekreci hlenu, jako antioxidant, jeho antiseptická aktivita -ničí bakterie, na obranyschopnost organismu odolnost, imunitní systém, na hormonální rovnováhu, povzbuzuje chuť k jídlu, působí na trávení a vylučování, na kognitivní výkonnost, koncentraci, pozornost, paměť.

   

  62 Kč
 • Čaj na normální funkci trávení a střev

   Čaj na normální funkci trávení a střev

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na normální funkci trávení a střev. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální trávení, prebiotikum, jako antioxidant, na normální trávení - stimulaci (podporuje trávení), na detoxikaci - vylučování, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální funkci jater a střev, na normální stav pokožky, hojení ran, na osvěžení těla.

   

  82 Kč
 • Čaj na hojení ran

   Čaj na hojení ran

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj na hojení ran - protizánětlivý. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální činnost cévní soustavy, těžké nohy, na osvěžení těla; vitalita - energie, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální stav kůže, lupy, hojení ran, na normální stav pokožky, jako antioxidant, na detoxikaci - vylučování, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na relaxaci a duševní a fyzickou pohodu.

   

  66 Kč
 • Čaj na tlusté střevo - stolice s příměsí krve

   Čaj na tlusté střevo - stolice s příměsí krve

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na tlusté střevo - stolice s příměsí krve. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které mají hemostatický účinek (zastavují krvácení), působí na normální činnost střevního traktu, na obranyschopnost organismu, imunitní systém.

   

  103 Kč
 • Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj

   Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj

  50 g / 12 sypaných porcí. Čistící detoxikační bylinkový čaj je vhodný pro ty, kteří mají následující problémy: páchnoucí dech, bolesti za očima, nadváha, podváha, bolesti zad, časté bolesti hlavy, bolestivou menstruaci atd. Stejně tak jako si čistíme zuby, bychom měli dbát i o svoje tělo. Dopřejte si očistu alespoň jedenkrát do roka. Kúra by měla trvat 10 - 12 dnů. Detoxikovat organismus znamená mládnout.

   

  66 Kč
 • Čaj na obnovení střevní mikroflóry

   Čaj na obnovení střevní mikroflóry

  50 g / 10 sypaných porcí. Čaj vhodný po léčbě antibiotiky. Bylinkový čaj je složený z bylinek, které působí protizánětlivě, na normální trávení a činnost jater, jako prebiotikum, antioxidant, na normální trávení - stimulaci, na normální činnost žaludku a jater, na detoxikaci - vylučování, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, na normální funkci střevního traktu, na mikrobiální rovnováhu, na mikrofloru, pročištění. Po ukončení léčby antibiotiky, je doporučováno obnovit střevní mikroflóru, která významně ovlivňuje Vaši imunitu - vnitřní čistotu těla.

   

  67 Kč