Srdce

 • Lahodný vitaminový bylinkový čaj

   Lahodný vitaminový bylinkový čaj

  50 g / 11 sypaných porcí. Lahodný vitaminový bylinkový čaj. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální trávení - střevní tranzit, proti nadýmání, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na tvorbu kolagenu v oku, na trávení & vylučování, na normální činnost kardiovaskulárního systému - oběh, na normální činnost cévní soustavy - těžké nohy, na normální stav kloubů a vaziva, na metabolismus cukrů, na normální činnost kapilárních cév a žil - antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na normální stav vlasů a nehtů, na hladinu cukru v krvi, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, na normální stav dělohy.

   

  70 Kč
 • Čaj na normální činnost oběhové soustavy

   Čaj na normální činnost oběhové soustavy

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na normální činnost oběhové soustavy.

   

  72 Kč
 • Čaj na normální činnost srdce

   Čaj na normální činnost srdce

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na normální činnost srdce

   

  68 Kč
 • Čaj na uklidnění a posílení srdce

   Čaj na uklidnění a posílení srdce

  50 g / 16 sypaných porcí. Čaj na uklidnění a posílení srdce

   

  70 Kč
 • Čaj na normální činnost srdce - cévní systém

   Čaj na normální činnost srdce - cévní systém

  50 g / 19 sypaných porcí. Čaj na normální činnost srdce - cévní systém. Bylinná čajová směs působí na normální činnost kardiovaskulárního systému - na krevní tlak, na normální činnost srdce - transport kyslíku - na oběh, na normální činnost srdce, na cévní systém, na normální funkci nervové a oběhové soustavy, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, imunitní systém - antioxidant, působí na hladinu lipidů v krvi - metabolismus lipidů, na hormonální rovnováhu, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na osvěžení těla.

   

  69 Kč
 • Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2

   Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2

  50 g / 21 sypaných porcí. Univerzální lahodná bylinná čajová směs 2. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na osvěžení těla, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém na normální stav kloubů, na normální činnost močového měchýře a ledvin, na normální stav pokožky, hojení ran, na normální stav vlasů a nehtů, na duševní rovnováhu - klid - spánek, na normální stav zraku, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na (před) menstruační a menopauzální komfort, na gynekologické zdraví - plodnost, na normální funkci dýchacího systému, na normální činnost kapilárních cév a žíl - antioxidant, na normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva, na trávení - střevní tranzit; na hladinu cukru v krvi, na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin. Bylinná univerzální lahodná směs - skvěle chutná a posílí váš organismus na jaře i na podzim.

   

  83 Kč
 • Čaj na zlepšení činnosti srdce

   Čaj na zlepšení činnosti srdce

  50 g / 27 sypaných porcí. Čaj na zlepšení činnosti srdce. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální činnost srdce, na cévní systém, na duševní zdraví - emoční rovnováhu, na osvěžení těla, na psychický stav, náladu, na emoční rovnováhu, na normální činnost srdce - transport kyslíku - oběh, na normální činnost kardiovaskulárního systému, na relaxaci, na normální funkci nervové a oběhové soustavy, na hormonální rovnováhu, působí jako antioxidant.

   

  65 Kč
 • Čaj proti srdeční slabosti

   Čaj proti srdeční slabosti

  50 g / 18 sypaných porcí. Čaj proti srdeční slabosti. Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí na normální činnost kardiovaskulárního systému - pružnost, na vylučování a elektrolytovou rovnováhu, působí jako antioxidant, na osvěžení těla, na zdravé dýchání, odolnost, na přirozenou obranyschopnost - odolnost, na normální hladinu cholesterolu v krvi, na duševní stav a výkonnost, pozitivní náladu, spánek, imunitu, relaxaci.

   

  64 Kč