Svatební set

Cena: 212 Kč
 ks 
Produkt č. 196
Skladem 1 kus.

Svatební set pro novomanžele. Pytlík na bylinky + polštářek na prstýnky. Jestliže se chystáte oddat v kostele, tento polštářek na prstýnky vám bude tento slavnostní okamžik připomínat. Polštářek vám zanedlouho může posloužit pro miminko do postýlky, pro dobrý a klidný spánek. Součástí polštářku je bavlněná vložka, do které si můžete vložit bylinky na provonění (růže, levandule, bylinnou směs pro dobrý a klidný spánek viz. nabídka - produkt č. 6 ).

Máme pro Vás zvýhodněnou kombinaci čajů

Svatební set Svatební set
+
Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek Bylinná směs pro dobrý a klidný spánek
+
Nápoj lásky Nápoj lásky
=
445 Kč ušetříte 5 %

 

Polštářek na prstýnky, bylinky je navržen tak, aby se dal prát, mohly se vyměňovat bylinky. Polštářek je ze 100% bavlny, značky Kanava, má rozměry 13 x 13 cm, je obšitý jemnou krajkou a uvnitř je krásná výšivka vyšitá technikou hardanger. Bavlněná vložka na bylinky má rozměry: 11 x 11cm. Použitý materiál je svatební plátno, jde o velmi kvalitní materiál, který je vzdušný (dýchá), díky tomuto materiálu vám bude polštářek krásně vonět.

Pytlík na bylinkový čaj je ze 100% bavlny značky Kanava o rozměrech13 x 21 cm. Stužka je z bílo - modrých kytiček, materiál se krásně doplňuje s použitým materiálem, ze kterého je ušitý pytlík na bylinky.

 

 

 

Svatební set - složení čaje