Kůže

 • Čaj na kožní problémy - čistící

   Čaj na kožní problémy - čistící

  50 g / 15 sypaných porcí. Čaj na kožní problémy - čistící. Bylinkový čaj působí na normální činnost jater, na vylučování vody z organizmu, na normální stav pokožky. Bylinkový čaj je již od pradávna prověřený a přináší dobré výsledky bez škodlivých vedlejších účinků.

   

  104 Kč
 • Čaj na kožní problémy 2 (čistící)

   Čaj na kožní problémy 2 (čistící)

  50 g / 11 sypaných porcí. Čaj na kožní problémy 2 (čistící). Bylinná čajová směs je složená z bylinek, které působí jako antioxidant, na normální stav pokožky, na imunitní systém, na duševní zdraví - nervový systém - klid, na normální činnost trávicí soustavy a střev, na přirozenou obranyschopnost, na duševní zdraví - relaxaci - stres, na normální trávení.

   

  69 Kč
 • Čaj na problematickou pleť - čistící

   Čaj na problematickou pleť - čistící

  50 g / sypaných porcí. Čaj na problematickou pleť- čistící. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které působí protizánětlivě, jako antioxidant, na hormonální rovnováhu, na vylučování vody z organizmu, na normální stav pokožky, na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, na normální stav kůže, lupy, hojení ran, obsahuje minerály, železo, na normální funkci močové soustavy - vylučování, na osvěžení těla - vitalitu - energii, na normální činnost ledvin - vylučování.

   

  60 Kč
 • Čaj na pokožku - čistící

   Čaj na pokožku - čistící

  50 g / sypaných porcí. Čaj na pokožku - čistící. Bylinná čajová směs je složená z bylin, které napomáhá komplexnímu vyčištění vnitřních orgánů, čímž podporují normální stav pokožky. Působí jako antioxidant, na přirozenou obranyschopnost-odolnost, na vylučování moči - detoxikaci, působí protizánětlivě, na normální stav pokožky.

   

  69 Kč
 • Čaj proti pomerančové kůži - čistící

   Čaj proti pomerančové kůži - čistící

  50 g / 21 sypaných porcí. Čaj proti pomerančové kůži - čistící. Existuje více či méně účinných metod a přístrojů, které mají s pomerančovou kůží bojovat. Většina z nich funguje na podobném principu – podpoří krevní oběh v problematických partiích těla, a tím urychlí látkovou výměnu. Je důležité dodržovat pitný režim. Vyzkoušejte proto i bylinkový čaj na látkovou výměnu a budete překvapeni, že i pití čaje Vám může pomoci v boji s pomerančovou kůží. Účinek pomoci bylinek se dostaví později, ale za to bude trvalejší a prospěje i jiným orgánům.

   

  62 Kč