Bolest hlavy

  • Čaj na migrénu

     Čaj na migrénu

    50 g / 14 sypaných porcí. By­linný čaj s nahořklou chutí a proni­kavou vůní. Ulevuje od bolesti povzbuzením organismu.

     

    76 Kč
  • Čaj na čištění krve

     Čaj na čištění krve

    50 g / 12 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na čištění krve. Máte problémy s akné? Vyčistěte se! Krása jde zevnitř. Pod pojmem pročištění krve rozumíme proceduru, sloužící k celkovému posílení a osvěžení organismu. Vhodným obdobím pro absolvování této procedury je nesporně jaro. K tomuto účelu slouží čajová směs, kterou lze doporučit vždy a pít po celý rok.

     

    65 Kč
  • Čaj na posílení nervové soustavy

     Čaj na posílení nervové soustavy

    50 g / 15 sypaných porcí. Bylinná čajová směs na posílení nervové soustavy.

     

    61 Kč
  • Čaj proti bolesti hlavy

     Čaj proti bolesti hlavy

    50 g / 42 sypaných porcí. Čaj proti bolesti hlavy - "periodické" = opakující se v pravidelných intervalech. Čajová směs je naprosto neškodná a může být užívána proti bolestem hlavy, pokud lékař zjistil, že jsou nervové nebo migrénové povahy.

     

    69 Kč
  • Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj

     Čaj na detoxikaci organismu - čistící čaj

    50 g / 12 sypaných porcí. Čistící detoxikační bylinkový čaj je vhodný pro ty, kteří mají následující problémy: páchnoucí dech, bolesti za očima, nadváha, podváha, bolesti zad, časté bolesti hlavy, bolestivou menstruaci atd. Stejně tak jako si čistíme zuby, bychom měli dbát i o svoje tělo. Dopřejte si očistu alespoň jedenkrát do roka. Kúra by měla trvat 10 - 12 dnů. Detoxikovat organismus znamená mládnout.

     

    51 Kč